משלוח חינם 
בקניה מעל 250 ש”ח

0535569761  |office@impressionlingerie.com

1.תנאים & תקנות

 

ברוכים הבאים ל IMPRESSION FASHION אנו מספקים מוצרים ושירותים לכם, תחת התנאים, הכללים והתקנות המפורטים להלן בהסכם זה (“ההסכם” ( אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התנאים והתקנות המגבילות את השימוש באתר מעת לעת. כמו כן, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות, להזיז , למחוק או להוסיף חלק מהאתר מעת לעת. בכל פעם שברצונך להשתמש באתר, אנא בדוק/י את התנאים והתקנות על מנת לוודא שאת/ה מבין/נה אותם נכון לכל זמן נתון. IMPRESSION FASHIONשומר את הזכות לשנות את האתר ואת התקנות בכל זמן.

 

על מנת לקנות אצלנו, עליך להיות מעל גיל 16. כל כניסה, שוטטות או שימוש אחר באתר מהווה אישור הסכמה לתנאים והתקנות להלן. אם אינך מסכים/מה לתנאי ההסכם, אנא הפסק/י את השימוש באתר. אנא קרא/י את ההסכם בתשומת לב לפני המשך שימוש.

 

אנא קרא/י גם את תקנות הפרטיות שלנו, לגבי מידע אישי המסופק על ידך. IMPRESSION FASHIONרשאית לשלוח לך דוא"ל לשם פרסום או לשם הודעה על שינויים או הוספות לאתר, לגבי כל מוצר או שירות של COM.SHEIN, או לשם מטרה דומה, בהתאם להסכמתך. ביכולתך לבטל את ההרשמה שלך ע"י שימוש בקישור הנמצא בעיתון האלקטרוני שנשלח אלייך או באזור הפרטי שלך באתר.

בכל שאלה בנוגע לתנאי השימוש & התקנות או לגבי תקנות הפרטיות אנא צור עמנו קשר ב OFFICE@IMPRESSIONLINGERIE.COM

 

2.השימוש באתר

 

כאשר את/ה משתמש/ת באתר זה, את/ה מסכים/מה לעיבוד המידע והנתונים שלך ומצהיר/ה בזאת כי כל המידע שמסרת נכון ומציאותי. הנך מצהיר/ה בזאת כי את/ה בן/בת 16 לפחות, או מבקר/ת באתר בפיקוח של הורה או אפוטרופוס. בכפוף לתנאים והתקנות, IMPRESSION FASHIONנותנת לאישור רישיון מוגבל, אישי, הניתן לשלילה ולא בלעדי להיכנס לאתר ע"י הצגתו בדפדפן שלך, רק למטרת קנייה אישית של פריטים הנמכרים באתר ולא על מנת לעשות כל שימוש מסחרי על ידך או ע"י צד שלישי, למעט המורשה מראש ע"י IMPRESSION FASHION. כל הפרה של הסכם זה יגרום לשלילה מיידית של הרישיון, ללא הודעה מראש.

 

למעט כמורשה בפסקה הקודמת, אינך מורשה להעתיק, לייצר, להציג, למכור, להשכיר, להעביר, ליצור, לנתב עבודה מ, לתרגם, לשנות, להנדס מחדש, לפרק, לפענח או לנצל בכל צורה אחרת את האתר או חלקים ממנו אלא אם כן קיבלת אישור בכתב לעשות כן מ - IMPRESSION FASHIONמראש. כל הפרה של הסכם זה יגרום לשלילה מיידית של הרישיון, ללא הודעה מראש.

 

את/ה לא מורשה להעלות, להפיץ או לפרסם בכל צורה אחרת דרך אתר זה כל תוכן, מידע או חומרים אחרים כגון: (א) כל הפרה של זכויות יוצרים, פטנטים, סימנים מסחריים ושירותים, סודות מקצועיים, או כל רכוש רוחני השייך לכל אדם. (ב) כל הוצאת דיבה, איומים, הטלת מום, קללות, אפליה על בסיס מגדר או אחר, חומר פורנוגרפי, או כל חומר היכול להיות חשוף לתביעה אזרחית או פלילית תחת חוק מקומי או בינלאומי. או (ג) כל בג, וירוס, תולעת, דלת סתרים, סוס טרויאני או כל קוד זדוני אחר. IMPRESSION FASHIONרשאית להקציע לך סיסמא וחשבון זיהוי על מנת לאפשר לך גישה ליישומים מסוימים של אתר זה. בכל פעם שתשמש/י בסיסמא או באמצעי הזיהוי, תהיה/תהי נתונה להסכם פיקוח,  אין כל חובה לחקור האם כל כניסה הייתה כניסה מורשת על ידך.

 

את/ה תהיה האחראי/ת הבלעדי/ת לכל כניסה ושימוש בסיסמא ובחשבון זיהוי שניתן לך בין אם כניסה כזו אושרה או לא אושרה על ידך. האחריות כוללת אבל לא מוגבלת ל: כל תקשורת והתחייבויות (כולל אבל לא מוגבל להתחייבויות פיננסיות) שנגרמו בכל כניסה או שימוש. את/ה האחראי/ת הבלעדי/ת להגן על הפרטיות והסודיות של הסיסמא ואמצעי הזיהוי שניתנו לך. עלייך להודיע ל IMPRESSION FASHIONבאופן מיידי על כל שימוש לא מורשה, פריצה או כל איום לפריצת בטיחות האתר.

 

Iבהתאם לחוקי מכס, על הלקוחות לספק מידע נכון ומדויק. כל שמות משתמש, כתובות ושמות המשלמים חייבים להיות אמיתיים. מדינות מסוימות מבקשות שמורשה החתימה יגיש את ת.ז או הדרכון שלו על מנת להעביר חבילות או למטרות וידוא תשלום. זו האחריות הבלעדית של הלקוח לספק מידע אמין ומדויק. אין זו אחריותה של IMPRESSION FASHION אם מידע שגוי יגרום לאי אספקה או עיכוב במכס ולא נציע כל פיצוי במקרה כזה.

 

3.מדיניות מידע & נתונים

 

 IMPRESSION FASHIONתמיד תציית לחוק, ואנו מזכירים בנימוס למשתמשים לנהוג בדרך זו. כלקוחות המייבאים טובין, אתם אחראיים לציית לכל החוקים והתקנות הנהוגים במדינות שלכם. אנא קראו את תקנות הפרטיות שלנו למידע נוסף.

 

4.טעויות

 

במקרה בו איתרת טעות במהלך הכנסת פרטייך האישיים כאשר נרשמת לאתר, ביכולתך לתקן זאת באזור "החשבון שלי". בכל מקרה, תוכל/י לתקן את הטעות בנוגע לפרטיך האישיים במהלך הקנייה ע"י התקשרות עמנו, כמו כן ע"י ניצול הזכות לתיקון שמוזכרת במדיניות הפרטיות שלנו דרך IMPRESSION FASHION אתר זה מציג תיבות אישור במגוון נושאים שלא מאפשרים את השלמת תהליך הקנייה, אם המידע שסופק אינו נכון. בנוסף, אתר זה מאפשר פרטים על כל המוצרים שהוספת לעגלת הקניות שלך במהל הקנייה, רק שתוכל/י לשנות פרטים אילו לפני השלמת ההזמנה.

 

אם זיהית טעות בהזמנה שלך אחרי השלמתה ואחרי התשלום, עלייך ליצור קשר באופן מיידי עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו או לשלוח דוא"ל לכתובת המופיעה למעלה, לתיקון הטעות.

 

אומנם IMPRESSION FASHION שואפת לספק מוצרים ונתוני מחיר מדויקים, יכולות ליפול טעויות במחיר או טעויות כתיב. IMPRESSION FASHION לא יכולה לאשר מחיר פריט מסוים אלא רק לאחר ההזמנה. במקרה בו נפלה טעות במחיר או במידע בנוגע לפריט שהוזמן, IMPRESSION FASHION שומרת לעצמה את הזכות , ובהתאם לשיקול דעתה, לסרב לבטל כל הזמנה של אותו פריט. במקרה בו המחיר שהוצג שגוי , IMPRESSION FASHION יכולה, בהתאם לשיקול דעתנו, להתקשר עמך לקבלת הוראות או לבטל את ההזמנה ולהודיע לך על הביטול.

 

5.חוקי מסחר

 

5.1 מחיר ותשלום

 

כל המחירים כוללים מע"מ (היכן שניתן) בהתאם לגובה הנדרש במדינת המקבל ונכונים לזמן הכנסת הנתונים למערכת. אם מסיבה כלשהי לא יכולים לשלוח את הטובין אלייך, סכום הטובין שלא נשלחו יוחזר לארנק שלך ב   IMPRESSION FASHION או לאמצעי התשלום המקורי.

 

כל המחירים לא כוללים עלויות שילוח. העלות הכוללת של המשלוח היא מחיר הטובין בתוספת עלויות השילוח.

 

ברגע שבחרת את כל המוצרים שברצונך לרכוש, הם יוספו לעגלת הקניות שלך. השלב הבא הוא לעבד את הזמנתך ולבצע את התשלום. למטרה זו, עלייך לעקוב אחר השלבים של התהליך התשלום, לציין או לאשר את המידע הנדרש בכל שלב. בנוסף, במשך תהליך הקנייה, לפני התשלום, תוכל/י לשנות את פרטי הזמנתך. תוכל למצוא תיאור מפורט של תהליך הקנייה במדריך הקנייה. זאת ועוד, אם הנך משתמש/ת רשום/מה, היסטוריית ההזמנות שלך נמצא באזור "החשבון שלי". תוכל/י להשתמש בכרטיסים הבאים כאמצעי תשלום: ויזה, מאסטרקארד, אמריקאן אקספרס, יויין פאי, פייפאל ושירותי בנקאות אינטרנטיים.

 

על מנת למזער סיכון לגישה לא מורשית, פרטי כרטיס האשראי יוצפנו. ברגע שנקבל את הזמנתך, אנו נבקש אישור מראש על הכרטיס שלך על מנת לוודא שבחשבונך יתרה מספקת לכיסוי העסקה. החיוב יופיע בחשבונך בתאריך יציאת ההזמנה ממחסננו.

 

כאשר את/ה מקליק/ה על "תשלום מורשה", את/ה מאשר/ת שאת/ה בעל/ת כרטיס האשראי. כרטיסי אשראי נתונים לווידוא ואישור ע"י הישות המנפיקה. אם הישות המנפיקה לא מאשרת את התשלום, לא נוכל להיות אחראיים לכל עיכוב או כישלון לספק את החבילה ולא נוכל להשלים כל חוזה עמך.

 

ללקוחות האיחוד האירופי, מערך התשלומים שלנו נעשה ע"י חברת  IMPRESSION FASHION  תהיה אחראית לכל נושא הקשור לתשלומים ללקוחות האיחוד האירופי כגון החזרים, ביטולים, החזרות, סכסוכי קנייה כמו כן שירות לקוחות ועד.

 

5.2 צבעים

 

אנחנו עשינו כל מאמץ להציג, באופן המדויק ביותר האפשרי, את הצבעים של המוצרים המופיעים באתר. למרות זאת, הצבעים שאת/ה רואה תלויים בצג שלך, איננו יכולים להבטיח שצג שלך מציג את הצבעים המדויקים.

 

5.3 אריזה

 

אלא אם כן צוין אחרת, אנו נמלא אחר המינימום הנדרש לאריזה כסטנדרט לפי אמצעי השילוח הנבחר. עלויות כל אריזה מיוחדת, הטענה או עיטוף נוסף, לבקשתך, יתווספו לחשבונך.

 

5.4 שילוח & מסירה

 

 IMPRESSION FASHION שולחת ממחסנים שונים במדינות שונות. להזמנות של יותר ממוצר אחד, יתכן ונפצל את ההזמנה לכמה חבילות, כתלות במלאי וכנתון לשיקול דעתנו. מטרתנו היא לשלוח הזמנות תוך 7 ימי עבודה מקבלת ההזמנה. אולם, לעיתים בתקופות עמוסות, משלוחים יכולים לקחת זמן רב יותר. לתשומת ליבך, שבת וראשון אינם מוגדרים כימי עבודה. אם לא קיבלת את המשלוח שלך תוך 10 ימי עבודה אנא צור/י קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו דרך כתובת office@impressionlingerie.com .

 

5.5 רכוש והסיכון באיבודו

 

מסירה לחברת שילוח תחשב כמסירה לקונה, ולכן הסיכון לאיבוד או לנזק יעבור ללקוח. כל תביעה של הקונה בנוגע לנזק במהלך השילוח או המסירה צריכה להיעשות אל מול חברת השילוח. כל תביעה של הקונה נגד חברתנו בנוגע למחסור או נזק שנעשה לפני השליחה תעשה תוך חמישה (5) ימים אחרי קבלת הטובין ומלווה בחשבונית המקורית חתומה ע"י חברת השילוח ומציינת שחברת השילוח קיבלה את הטובין מחברתנו במצב הנ"ל. על אף הסיכון להפסד לקונה, בעלות וזכות החזקה על הטובין הנמכרים להלן יישארו אצלנו עד שנעשו כל התשלומים המפורטים להלן, לרבות תשלומים מרתיעים המופיעים ברשימות או בכל דרך אחרת, לצורך העניין, תשלומי שילוח, שנעשו במזומן והקונה מסכים בזאת לנקוט בכל צעד נדרש לשמור ולנצל כל זכות שלה הוא זכאי ולהעביר אותה אל חברתנו.

 

5.6 החזרת מוצרים

 

ניתן להחזיר מוצרים בתקופת הזמן המוצהרת. תקופת הזמן המדויקת ומדיניות ההחזרה משנתה בין מדינה למדינה. אנא צור/צרי קשר עם מחלקת שירות לקוחות שלנו למידע נוסף. לקוחות המחזירים מוצרים אחראים על תשלומי מטען.

 

מידות לא נכונות ופריטים באיכות לא מספקת יכולים להיות מוחלפים. באשר למוצרים פגומים, אם הנזק מאושר כאשר המוצר מוחזר, אנו נספק החזר מלא כולל תשלומי המטען שנגבו על ההחזרה. ההחזר יועבר לארנק שלך בחשבון IMPRESSION FASHION הפרטי שלך, או לחילופין, לאמצעי התשלום המקורי.

 

הפריטים הבאים לא ניתנים להחזרה או החלפה: בגדי גוף, הלבשה תחתונה & פיג'מות, בגדי ים, תכשיטים ואקססוריז (מעט צעיפים, תיקים ושמיכות בת – ים) .

 

5.7 ביקורות ותגובות

 

למעט האמור בהסכם זה או באתר, כל דבר שאת/ה מעלה או משתף/פת באתר או מספק/ת ל – IMPRESSION         FASHION,  כולל אבל לא רק, תמונות, סרטוני וידאו, רעיונות, ידע, טכניקות, שאלות, ביקורות, הערות והצעות ("הגשות" באופן כללי) , יקבלו יחס של אובייקט רוחני ללא בעלים , ללא זכויות יוצרים ולא סודי. ע"י העלת הערות או פוסטים לאתר, את/ה מסכים/מה לתת רישיון בלתי חוזר לחומר שהועלה, כולל זכויות קניין רוחני קשורות (למעט זכויות רגילות כגון זכויות סופרים) ל – IMPRESSION FASHIONללא תשלום ול – IMPRESSION FASHION יהיו זכויות ללא תשלום תמלוגים, חובקות עולם, בלתי ניתנות לשלילה ועם אפשרות להעברה, להשתמש, להעתיק, להפיץ, להציג, לפרסם, להופיע, למכור, להשכיר, להעביר, להתאים, לייצר עבודה מהגשות שכאלו בכל אמצעי ובכל צורה, ולתרגם, לשנות, להנדס מחדש ולפרק הגשות שכאלו. כל ההגשות יהפכו באופן אוטומטי לרכוש בלעדי של IMPRESSION FASHIONולא יוחזרו לך ובזאת הנך מסכים/מה שלא להעלות כל טענה בכל הנוגע לכל שימוש שנעשה בהגשה שהעלית ע"י  IMPRESSION

 FASHIONבעתיד.

 

האחריות היא עלייך, שכל הגשה שהעלית לאתר, בשלמותה או חלקים ממנה, הינם נקיים מכל זכויות קניין רוחני, הפרה סכסוך או תביעות של צד שלישי IMPRESSION FASHION  לא לוקחת כל אחריות על כל שימוש לרעה של זכויות יוצרים או כל זכויות אחרות של צד שלישי שהופרו על ידך. אתה מתחייב להגן ולשפות את נותן החסות כנגד כל הפסדים שנגרמו עקב השימוש ברשומות לכל מטרה.

בנוסף לכל הזכויות הישימות לכל הגשה, כאשר את/ה מעלה תגובה או ביקורת לאתר, את/ה מעניק/ה ל IMPRESSION FASHIONאת הזכות להשתמש בשם אתו את/ה מעלה את ביקורת, תגובה, או כל תוכן אחר, אם בכלל, בהקשר של אותה ביקורת, תגובה או כל תוכן אחר. הנך מצהיר/ה ומתחייב/ת כי אתה הבעלים או בשליטה אחרת של כל הזכויות על הביקורות, ההערות והתכנים האחרים שאתה מפרסם באתר זה וכי השימוש בתגובות, בהערות או בתכנים אחרים של       IMPRESSION FASHION לא יפרו או הפרו זכויות של צד שלישי כלשהו. לא תשתמש בכתובת דואר אלקטרוני שקרית, תתיימר להיות מישהו אחר מאשר עצמך, או תטעה אחרת את SHEIN.com או את צדדים שלישיים בנוגע למקור של כל הגשות או תוכן. חברת IMPRESSION FASHION  רשאית, אך לא תהיה מחויבת להסיר או לערוך כל הגשות (כולל הערות או ביקורות) מכל סיבה שהיא.

 

6.רכוש רוחני ובעלות

 

את/ה מכיר/ה בזה ומסכים שכל זכויות היוצרים, הסימנים המסחריים הרשומים וזכויות קניין רוחני אחרים על כל החומרים או התכנים המסופקים כחלק מהאתר שייכים לנו בכל עת או למי שמעניק לנו את הרישיון לשימוש בהם. את/ה רשאי/ת להשתמש בחומר האמור רק במידה שאנו או מורשי השימוש מאשרים זאת במפורש. זה לא מונע ממך להשתמש באתר זה במידה הדרושה כדי להעתיק את המידע על ההזמנה או פרטים ליצירת קשר IMPRESSION FASHION  הוא סימן מסחרי רשום, סימן שירות, ו / או שם מסחרי של IMPRESSION FASHION, ESCAPE, NINA SIMON, CATWALK  אין להשתמש בסימנים אלה ללא אישור מראש בכתב של IMPRESSION FASHION , אלא לפי הצורך כדי לזהות במדויק את המוצרים או השירותים של IMPRESSION FASHION.

 

7.קישורים של צד שלישי ומשאבים

 

אומנם האתר שלנו מכיל קישורים לאתרים ומשאבים אחרים המסופקים על ידי צד שלישי (כולל היכן שתוספות שיתוף המדיה החברתית שלנו כוללות קישורים לאתרי צד שלישי), קישורים אלה נמצאים באתר על מנת לספק לך מידע בלבד. אין לנו שליטה על התוכן של האתרים או המשאבים האלה ואין אנו מקבלים עליהם אחריות, או על כל אובדן או נזק העלולים לנבוע משימושך בהם.

 

8. אירועים שלא בשליטתנו

 

לא נהיה אחראים לכל אי עמידה או עיכוב במילוי הוראות של כל ההתחייבויות שאנו מניחים על פי חוזה, אשר נגרמים על ידי אירועים שאינם בשליטתנו הסבירה ("כוח עליון"). כוח עליון יכלול כל מעשה, אירוע, אי קיום, השמטה או תאונה שאינם בשליטתנו הסבירה, לרבות, בין היתר, את הדברים הבאים
1. שביתה, סגירה או כל סוג אחר של מחאה.
2. התקוממות אזרחית, מרד, פלישה, פיגוע טרור או איום טרור, מלחמה (מוצהרת או לא) או איום או הכנה למלחמה.
3. שריפה, פיצוץ, סערה, שיטפון, רעידת אדמה, קריסה, מגיפה או כל אסון טבע אחר.
4. אי זמינות של רכבות, אוניות, מטוסים, תחבורה ממונעת או אמצעי תחבורה אחרים, ציבוריים או פרטיים.
5. אי יכולת להשתמש במערכות טלקומוניקציה ציבוריות או פרטיות.
6. גזירות, חקיקה, תקנות או הגבלות של כל ממשלה או רשות ציבורית.
. שביתה, תקלה או תאונה בהובלה, בתחבורה בדואר או בכל סוג אחר של תחבורה.

 

יובהר בזאת כי התחייבויותינו הנובעות מחוזים מושעות במהלך התקופה שבה כוח עליון נשאר בתוקף, ותינתן לנו הארכה של התקופה בה ניתן יהיה לקיים את ההתחייבויות הללו תוך פרק זמן השווה למועד שבו המצב של כוח עליון נמשך. אנו נספק את כל המשאבים הסבירים לסיום מצב של כוח עליון או למצוא פתרון שיאפשר לנו למלא את התחייבויותינו מכוח החוזה למרות מצב כוח עליון.

 

9. אחריות והפרת אחריות, זכויות צרכן חוקיות

 

אלא אם צוין אחרת במפורש בתנאים אלה, אחריותנו לגבי כל מוצר שנרכש באתר האינטרנט שלנו תהיה מוגבלת אך ורק למחיר הרכישה של אותו מוצר. על אף האמור לעיל, אחריותנו לא תותר ולא תוגבל במקרים הבאים:
1. במקרה של מוות או פגיעה גופנית הנגרם עקב רשלנות מצדנו

2. במקרה של הונאה או

3. בכל מקרה בו זה בניגוד לחוק אסור להחריג, להגביל, לנסות להוציא מן הכלל או להגביל את אחריותנו.

 

על אף האמור לעיל, וככל שהדבר מותר על פי חוק, ואם לא צוין אחרת, לא נקבל על עצמנו כל אחריות בגין ההפסדים הבאים, ללא קשר למקורם:
1. הפסד הכנסה או מכירות

2. הפסד תפעולי

3. הפסד רווחים או חוזים

4. הפסד של חסכונות עתידיים

5. איבוד מידע

6. איבוד זמן ניהולי

 

בשל אופיו הפתוח של אתר זה ואפשרות של שגיאות באחסון והעברת מידע דיגיטלי, איננו אחראים לרמת הדיוק והאבטחה של המידע המועבר או שהושג באמצעות אתר זה, אלא אם צוין אחרת במפורש באתר זה. כל תיאור המוצר, המידע והחומרים המוצגים באתר זה מסופקים "כמות שהוא", ללא אחריות מפורשת או משתמעת או תנאים משתנים, למעט אלה שהושגו כדין. במובן זה, אם את/ה מתקשר/ת כצרכן/נית או משתמש/ת, אנו מחויבים לספק טובין בהתאם לחוזה, להיות אחראים על חוסר תאימות אשר קיים בעת המסירה. מובן כי הטובין תואמים את החוזה אם: (1) מצייתים לתיאור שניתן על ידינו ובעלי התכונות שהצגנו באתר זה; (2) מתאימים למטרות שבשבילן משמשים טובין מסוג זה בדרך כלל; (3) מציגים את האיכות והביצועים הנורמליים בסחורות מאותו סוג ואשר ניתן לצפות באופן סביר. במידה המותרת על פי חוק, אנו שוללים את כל האחריות והתנאים (בין מפורשים או משתמעים), למעט אלה שלא ניתן להחריג כלגיטימיים

 

10. חקיקה וסמכות שיפוטית

 

השימוש באתר האינטרנט שלנו וחוזי רכישת המוצרים באמצעות האתר האמור, יהיו כפופים לחוק בהונג קונג. כל מחלוקת המתעוררת או הקשורה לשימוש באתר או בחוזים כאמור, תהיה כפופה לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט בהונג קונג. אם אתה נכנס לחוזה כצרכן, אין בסעיף זה כדי להשפיע על הזכויות החוקיות שלך, כפי שהוכרו במסמך זה.

 

2all Web Design